18 października 2015

Things I would say my younger self.

 

 Droga młodsza ja, oto kilka ważnych rzeczy ,które chciałabym ci powiedzieć...

PAMIĘTAJ, żeby zawsze otaczać się ludźmi, którzy będą cię wspierać i nie warto tracić swojego czasu dla osób, które mają cię gdzieś i , które obgadują cię za twoimi plecami.Spędzaj czas tylko z tymi osobami ,które kochasz i z osobami, które są dla ciebie najważniejsze.

NIGDY nie przestawaj być dobrą uczennicą i nie żałuj czasu poświęconego na naukę, dlatego że zobaczysz , że kiedyś to zaowocuje i wszystko czego się nauczyłaś, kiedyś ci się przyda.


SKUP SIĘ na jednej, dwóch rzeczach w 100 %. Nie musisz być dobra we wszystkim, więc nie wsadzaj rąk w milion rzeczy na raz nazywając to swoimi 'pasjami' . Wybierz coś i bądź w tym najlepsza, bądź numerem 1.Nie ilość - a jakość ma znaczenie.

NIGDY nie mów, że coś jest końcem świata.Wiele razy będziesz myśleć, że gorzej już być nie może, a jednak. Przeżyjesz wiele owych 'końców świata' i wiele ich Cię jeszcze spotka, dlatego nie przejmuj się każda błahostką, choć wtedy może Ci się zdawać, że to najtrudniejsza sytuacja, która może cię dopaść. Wyluzuj.


NIE BĄDŹ aż tak ufna, bo będziesz przez to cierpieć.Świat jest okrutny, nie wszyscy ludzie są z tobą szczerzy w intencjach.Sekrety zostaw dla siebie lub dla osób ,które dowiodły, że są dla Ciebie zawsze, wszędzie i bezwarunkowo.

ROZWIJAJ się i rób to o czym marzysz.Nie pozwól, żeby nikt ani nic nie stanęło na twojej drodze.

NIGDY nie oceniaj ludzi po okładce, dlatego że może się okazać, że osoby, o których myślałaś, że  nigdy nie będą twoimi przyjaciółmi - staną się najważniejszymi ludzi na świecie.

NIE bój się eksperymentować, bo zmiany są dobre.


NIGDY,NIGDY,NIGDY nie patrz na to, co ludzie myślą.Baw się dobrze, rób to co chcesz, nie przejmuj się co inni o tobie myślą, jak inni cię spostrzegają, bo twoi znajomi właśnie cię będą za to kochać.

NIE WARTO się kłócić z mamą i sprzeczać o żadne głupoty, dlatego że kiedyś zobaczysz, że te kłótnie w ogóle nie miały sensu,a mama jest zawsze dla ciebie najważniejszą osobą i zawsze będzie cię wspierać.

NIE PRZEJMUJ się aż tak swoim ciałem.Będziesz ciągle się zmieniać.Raz będziesz się sobie podobać, raz nie będziesz mogła na siebie patrzeć, ale pamiętaj, że jesteś piękna i wyjątkowa.


UŚMIECHAJ SIĘ cały czas, śmiej się , dlatego że to ty jesteś osobą, która powoduje uśmiech na wielu innych twarzach.

NIE ZOSTAWIAJ wszystkiego na ostatnią chwilę, dlatego że w przyszłości będzie ci ciężko to wszystko ogarnąć.

NICZEGO,NICZEGO nigdy nie żałuj, dlatego że nic nie dzieje się bez powodu.


NIE PRZESTAWAJ robić tego, co kochasz, wkrótce zrozumiesz, że opinia ludzi wcale nie jest priorytetem i wyznacznikiem w życiu. Liczysz się ty, i nie odbieraj sobie niepotrzebnie przyjemności.

PAMIĘTAJ ,że jesteś wspaniałą osobą i nigdy się nie zmieniaj.


A wy co byście powiedzieli młodszej wersji siebie?


4 komentarze:

 1. Twój post w dość dużym stopniu przypomina mi taką 'serię' na angielskim YT a nazywa się ona Dear me. Ja przede wszystkim powiedziałabym sobie abym nie rzucała słów na wiatr, bo czasami zdarza mi się to. Abym korzystała z chwili jaka jest teraz i żebym się nie przejmowała niepowodzeniami w szkole tylko popracowała trochę więcej. To tak w skrócie :) Twoja notka jest świetna! Mój Blog - klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo podobny post widziałam na blogu Agaty Wojtkowiak. Fajnie to zrobiłaś. W swoim stylu :0 Śliczne zdjęcia ^^

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post, rób więcej takich ;-)
  zapraszam do mnie http://allyouneedaredreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń